KeyPower - The Key in Power Solutions
Riello UPS

Multi Power2 Scalable

Productfamilie: UPS · Categorie: Online UPS

Multi Power2 Scalable is de ultieme modulaire UPS. Dit productassortiment neemt de beste eigenschappen van de Multi Power2-familie (MP2) en tilt deze naar nieuwe...

Riello UPS Multi Power2 Scalable
TechnologieOnline UPS
TechnologieklasseOnline dubbele conversie UPS
Fase3:3
Vermogen1000 - 1600 kVA
ProductdomeinUPS

Multi Power2 Scalable is de ultieme modulaire UPS. Dit productassortiment neemt de beste eigenschappen van de Multi Power2-familie (MP2) en tilt deze naar nieuwe…

Belangrijkste kenmerken

  • Ultrahoog rendement
  • Ultieme beschikbaarheid
  • Risicovrije schaalbaarheid
  • Echt duurzaam
  • Ongeëvenaarde flexibiliteit

Waarom kiezen voor dit systeem?

Deze Riello UPS-serie is bedoeld voor toepassingen waarin continuïteit, beheersbaarheid en een technisch onderbouwde configuratie centraal staan. Key Power BV toetst vóór levering de belasting, faseconfiguratie, autonomie, uitbreidbaarheid, bypass en communicatie-eisen. Solar- en opslagsystemen worden aanvullend getoetst op netkoppeling, batterijcompatibiliteit en bedrijfsmodus.

Modellen en technische specificaties

Selecteer een model voor alle officiële elektrische, mechanische en omgevingsgegevens.

M2S 1000 PC0

ALGEMENE SPECIFICATIES

Type batterijkastM2S 1000 PC0 voedingskast
Vermogensmodule (PM) nominaal vermogen67 kW
Oplossing nominaal vermogen1000 kW
Uitgangsvermogensfactor [pf]1
Parallel (tot)4
Beschrijving kastindelingMaximaal 16 x MP2 67 PM BLAUW of 16 x MP2 67 PM. Unit zonder schakelaars.

INGANG

Nominaal vermogen1000000 VA
Spanning380 / 400 / 415 V driefasig + N
Frequentietolerantie40 - 72 Hz
Vermogensfactor0.99

BYPASS

Nominale spanning380 / 400 / 415 V driefasig + N
SpanningstolerantieVan 180 V (instelbaar 180-200) tot 264 V (instelbaar 250 – 264) verwijzend naar neutraal (Ph-N)
Nominale frequentie50 of 60 Hz (selecteerbaar)
Frequentietolerantie± 5% (selecteerbaar)
Aantal fasen3 + N

UITGANG EN OMVORMERUITGANG

Nominaal vermogen1000000 VA
Actief vermogen1000000 W
Aantal fasen3 + N
Uitgangsspanning380 / 400 / 415 V driefasig + N
GolfvormSinusgolf
Dynamische stabiliteitEN62040-3 klasse prestatie 1 niet-lineaire belasting
Frequentie50 of 60 Hz
Overbelasting125% gedurende 10 min.; 150% gedurende 1 minuut.

ACCU'S

TypeVRLA AVA / GEL; NiCd; Li-ion; Supercaps
Type opladenEén niveau, Twee niveaus, Cyclisch opladen (selecteerbaar)

OMGEVING

KleurRAL 9005
Communicatie10” grafisch aanraakscherm – LED-balk UPS-status – 3 slots voor communicatie-interface, 10 ingangs- en 8 uitgangssignalen
BeschermingsgraadIP20 vingerbestendig (met kastdeuren open of dicht)
AC/AC-efficiëntieTot 98,1% met MP2 67 PM BLAUW (ON LINE-modus)
Bedrijfstemperatuur0 °C - +40 °C
Relatieve vochtigheid5-95% niet-condenserend
NormenEuropese richtlijnen: LV 2014/35/EU laagspanning; EMC 2014/30/EU elektromagnetische compatibiliteit -- Richtlijn en normen: Veiligheid IEC EN 62040-1; EMC IEC EN 62040-2; RoHS-conform -- Classificatie in overeenstemming met IEC 62040-3 VFI - SS - 111

GEGEVENS

Gewicht inclusief PM's om nominaal vermogen te bereiken1949 kg
Afmetingen (h b d)2000 x 2400 x 1025 mm
Ingangsfasen3
Uitgangsfasen3

Download technische specificatie als PDF

M2S 1000 PCS

ALGEMENE SPECIFICATIES

Type batterijkastM2S 1000 stuks voedingskast
Vermogensmodule (PM) nominaal vermogen67 kW
Oplossing nominaal vermogen1000 kW
Uitgangsvermogensfactor [pf]1
Parallel (tot)4
Beschrijving kastindelingMaximaal 16 x MP2 67 PM BLAUW of 16 x MP2 67 PM. Unit met hoofdingang, bypass, handmatige bypass, uitgangsschakelaars, alleen dubbele ingang.

INGANG

Nominaal vermogen1000000 VA
Spanning380 / 400 / 415 V driefasig + N
Frequentietolerantie40 - 72 Hz
Vermogensfactor0.99

BYPASS

Nominale spanning380 / 400 / 415 V driefasig + N
SpanningstolerantieVan 180 V (instelbaar 180-200) tot 264 V (instelbaar 250 – 264) verwijzend naar neutraal (Ph-N)
Nominale frequentie50 of 60 Hz (selecteerbaar)
Frequentietolerantie± 5% (selecteerbaar)
Aantal fasen3 + N

UITGANG EN OMVORMERUITGANG

Nominaal vermogen1000000 VA
Actief vermogen1000000 W
Aantal fasen3 + N
Uitgangsspanning380 / 400 / 415 V driefasig + N
GolfvormSinusgolf
Dynamische stabiliteitEN62040-3 klasse prestatie 1 niet-lineaire belasting
Frequentie50 of 60 Hz
Overbelasting125% gedurende 10 min.; 150% gedurende 1 minuut.

ACCU'S

TypeVRLA AVA / GEL; NiCd; Li-ion; Supercaps
Type opladenEén niveau, Twee niveaus, Cyclisch opladen (selecteerbaar)

OMGEVING

KleurRAL 9005
Communicatie10” grafisch aanraakscherm – LED-balk UPS-status – 3 slots voor communicatie-interface, 10 ingangs- en 8 uitgangssignalen
BeschermingsgraadIP20 vingerbestendig (met kastdeuren open of dicht)
AC/AC-efficiëntieTot 98,1% met MP2 67 PM BLAUW (ON LINE-modus)
Bedrijfstemperatuur0 °C - +40 °C
Relatieve vochtigheid5-95% niet-condenserend
NormenEuropese richtlijnen: LV 2014/35/EU laagspanning; EMC 2014/30/EU elektromagnetische compatibiliteit -- Richtlijn en normen: Veiligheid IEC EN 62040-1; EMC IEC EN 62040-2; RoHS-conform -- Classificatie in overeenstemming met IEC 62040-3 VFI - SS - 111

GEGEVENS

Gewicht inclusief PM's om nominaal vermogen te bereiken2027kg
Afmetingen (h b d)2000 x 3000 x 1025 mm
Ingangsfasen3
Uitgangsfasen3

Download technische specificatie als PDF

M2S 1000 CT0

ALGEMENE SPECIFICATIES

Type batterijkastM2S 1000 CT0 voedingskast
Vermogensmodule (PM) nominaal vermogen67 kW
Oplossing nominaal vermogen1000 kW
Uitgangsvermogensfactor [pf]1
Parallel (tot)4
Beschrijving kastindelingMaximaal 16 x MP2 67 PM BLAUW of 16 x MP2 67 PM. Unit met ingebouwde terugvoedingsbeveiliging, zonder schakelaar, enkele ingang.

INGANG

Nominaal vermogen1000000 VA
Spanning380 / 400 / 415 V driefasig + N
Frequentietolerantie40 - 72 Hz
Vermogensfactor0.99

BYPASS

Nominale spanning380 / 400 / 415 V driefasig + N
SpanningstolerantieVan 180 V (instelbaar 180-200) tot 264 V (instelbaar 250 – 264) verwijzend naar neutraal (Ph-N)
Nominale frequentie50 of 60 Hz (selecteerbaar)
Frequentietolerantie± 5% (selecteerbaar)
Aantal fasen3 + N

UITGANG EN OMVORMERUITGANG

Nominaal vermogen1000000 VA
Actief vermogen1000000 W
Aantal fasen3 + N
Uitgangsspanning380 / 400 / 415 V driefasig + N
GolfvormSinusgolf
Dynamische stabiliteitEN62040-3 klasse prestatie 1 niet-lineaire belasting
Frequentie50 of 60 Hz
Overbelasting125% gedurende 10 min.; 150% gedurende 1 minuut.

ACCU'S

TypeVRLA AVA / GEL; NiCd; Li-ion; Supercaps
Type opladenEén niveau, Twee niveaus, Cyclisch opladen (selecteerbaar)

OMGEVING

KleurRAL 9005
Communicatie10” grafisch aanraakscherm – LED-balk UPS-status – 3 slots voor communicatie-interface, 10 ingangs- en 8 uitgangssignalen
BeschermingsgraadIP20 vingerbestendig (met kastdeuren open of dicht)
AC/AC-efficiëntieTot 98,1% met MP2 67 PM BLAUW (ON LINE-modus)
Bedrijfstemperatuur0 °C - +40 °C
Relatieve vochtigheid5-95% niet-condenserend
NormenEuropese richtlijnen: LV 2014/35/EU laagspanning; EMC 2014/30/EU elektromagnetische compatibiliteit -- Richtlijn en normen: Veiligheid IEC EN 62040-1; EMC IEC EN 62040-2; RoHS-conform -- Classificatie in overeenstemming met IEC 62040-3 VFI - SS - 111

GEGEVENS

Gewicht inclusief PM's om nominaal vermogen te bereiken1949 kg
Afmetingen (h b d)2000 x 2400 x 1025 mm
Ingangsfasen3
Uitgangsfasen3

Download technische specificatie als PDF

M2S 1000 CT2

ALGEMENE SPECIFICATIES

Type batterijkastM2S 1000 CT2 voedingskast
Vermogensmodule (PM) nominaal vermogen67 kW
Oplossing nominaal vermogen1000 kW
Uitgangsvermogensfactor [pf]1
Parallel (tot)4
Beschrijving kastindelingMaximaal 16 x MP2 67 PM BLAUW of 16 x MP2 67 PM. Eenheid met ingebouwde terugvoedingsbeveiliging, in- en uitgangsschakelaar, enkele ingang.

INGANG

Nominaal vermogen1000000 VA
Spanning380 / 400 / 415 V driefasig + N
Frequentietolerantie40 - 72 Hz
Vermogensfactor0.99

BYPASS

Nominale spanning380 / 400 / 415 V driefasig + N
SpanningstolerantieVan 180 V (instelbaar 180-200) tot 264 V (instelbaar 250 – 264) verwijzend naar neutraal (Ph-N
Nominale frequentie50 of 60 Hz (selecteerbaar)
Frequentietolerantie± 5% (selecteerbaar)
Aantal fasen3 + N

UITGANG EN OMVORMERUITGANG

Nominaal vermogen1000000 VA
Actief vermogen1000000 W
Aantal fasen3 + N
Uitgangsspanning380 / 400 / 415 V driefasig + N
GolfvormSinusgolf
Dynamische stabiliteitEN62040-3 klasse prestatie 1 niet-lineaire belasting
Frequentie50 of 60 Hz
Overbelasting125% gedurende 10 min.; 150% gedurende 1 minuut.

ACCU'S

TypeVRLA AVA / GEL; NiCd; Li-ion; Supercaps
Type opladenEén niveau, Twee niveaus, Cyclisch opladen (selecteerbaar)

OMGEVING

KleurRAL 9005
Communicatie10” grafisch aanraakscherm – LED-balk UPS-status – 3 slots voor communicatie-interface, 10 ingangs- en 8 uitgangssignalen
BeschermingsgraadIP20 vingerbestendig (met kastdeuren open of dicht)
AC/AC-efficiëntieTot 98,1% met MP2 67 PM BLAUW (ON LINE-modus)
Bedrijfstemperatuur0 °C - +40 °C
Relatieve vochtigheid5-95% niet-condenserend
NormenEuropese richtlijnen: LV 2014/35/EU laagspanning; EMC 2014/30/EU elektromagnetische compatibiliteit -- Richtlijn en normen: Veiligheid IEC EN 62040-1; EMC IEC EN 62040-2; RoHS-conform -- Classificatie in overeenstemming met IEC 62040-3 VFI - SS - 111

GEGEVENS

Gewicht inclusief PM's om nominaal vermogen te bereiken2002kg
Afmetingen (h b d)2000 x 3000 x 1025 mm
Ingangsfasen3
Uitgangsfasen3

Download technische specificatie als PDF

M2S 1250 PC0

ALGEMENE SPECIFICATIES

Type batterijkastM2S 1250 PC0 voedingskast
Vermogensmodule (PM) nominaal vermogen67 kW
Oplossing nominaal vermogen1250 kW
Uitgangsvermogensfactor [pf]1
Parallel (tot)4
Beschrijving kastindelingMaximaal 20 x MP2 67 PM BLAUW of 20 x MP2 67 PM. Unit zonder schakelaars.

INGANG

Nominaal vermogen1250000 VA
Spanning380 / 400 / 415 V driefasig + N
Frequentietolerantie40 - 72 Hz
Vermogensfactor0.99

BYPASS

Nominale spanning380 / 400 / 415 V driefasig + N
SpanningstolerantieVan 180 V (instelbaar 180-200) tot 264 V (instelbaar 250 – 264) verwijzend naar neutraal (Ph-N)
Nominale frequentie50 of 60 Hz (selecteerbaar)
Frequentietolerantie± 5% (selecteerbaar)
Aantal fasen3 + N

UITGANG EN OMVORMERUITGANG

Nominaal vermogen1250000 VA
Actief vermogen1250000 W
Aantal fasen3 + N
Uitgangsspanning380 / 400 / 415 V driefasig + N
GolfvormSinusgolf
Dynamische stabiliteitEN62040-3 klasse prestatie 1 niet-lineaire belasting
Frequentie50 of 60 Hz
Overbelasting125% gedurende 10 min.; 150% gedurende 1 minuut.

ACCU'S

TypeVRLA AVA / GEL; NiCd; Li-ion; Supercaps
Type opladenEén niveau, Twee niveaus, Cyclisch opladen (selecteerbaar)

OMGEVING

KleurRAL 9005
Communicatie10” grafisch aanraakscherm – LED-balk UPS-status – 3 slots voor communicatie-interface, 10 ingangs- en 8 uitgangssignalen
BeschermingsgraadIP20 vingerbestendig (met kastdeuren open of dicht)
AC/AC-efficiëntieTot 98,1% met MP2 67 PM BLAUW (ON LINE-modus)
Bedrijfstemperatuur0 °C - +40 °C
Relatieve vochtigheid5-95% niet-condenserend
NormenEuropese richtlijnen: LV 2014/35/EU laagspanning; EMC 2014/30/EU elektromagnetische compatibiliteit -- Richtlijn en normen: Veiligheid IEC EN 62040-1; EMC IEC EN 62040-2; RoHS-conform -- Classificatie in overeenstemming met IEC 62040-3 VFI - SS - 111

GEGEVENS

Gewicht inclusief PM's om nominaal vermogen te bereiken2147 kg
Afmetingen (h b d)2000 x 2400 x 1025 mm
Ingangsfasen3
Uitgangsfasen3

Download technische specificatie als PDF

M2S 1250 PCS

ALGEMENE SPECIFICATIES

Type batterijkastM2S 1250 stuks voedingskast
Vermogensmodule (PM) nominaal vermogen67 kW
Oplossing nominaal vermogen1250 kW
Uitgangsvermogensfactor [pf]1
Parallel (tot)4
Beschrijving kastindelingMaximaal 20 x MP2 67 PM BLAUW of 20 x MP2 67 PM. Unit met hoofdingang, bypass, handmatige bypass, uitgangsschakelaars, alleen dubbele ingang.

INGANG

Nominaal vermogen1250000 VA
Spanning380 / 400 / 415 V driefasig + N
Frequentietolerantie40 - 72 Hz
Vermogensfactor0.99

BYPASS

Nominale spanning380 / 400 / 415 V driefasig + N
SpanningstolerantieVan 180 V (instelbaar 180-200) tot 264 V (instelbaar 250 – 264) verwijzend naar neutraal (Ph-N)
Nominale frequentie50 of 60 Hz (selecteerbaar)
Frequentietolerantie± 5% (selecteerbaar)
Aantal fasen3 + N

UITGANG EN OMVORMERUITGANG

Nominaal vermogen1250000 VA
Actief vermogen1250000 W
Aantal fasen3 + N
Uitgangsspanning380 / 400 / 415 V driefasig + N
GolfvormSinusgolf
Dynamische stabiliteitEN62040-3 klasse prestatie 1 niet-lineaire belasting
Frequentie50 of 60 Hz
Overbelasting125% gedurende 10 min.; 150% gedurende 1 minuut.

ACCU'S

TypeVRLA AVA / GEL; NiCd; Li-ion; Supercaps
Type opladenEén niveau, Twee niveaus, Cyclisch opladen (selecteerbaar)

OMGEVING

KleurRAL 9005
Communicatie10” grafisch aanraakscherm – LED-balk UPS-status – 3 slots voor communicatie-interface, 10 ingangs- en 8 uitgangssignalen
BeschermingsgraadIP20 vingerbestendig (met kastdeuren open of dicht)
AC/AC-efficiëntieTot 98,1% met MP2 67 PM BLAUW (ON LINE-modus)
Bedrijfstemperatuur0 °C - +40 °C
Relatieve vochtigheid5-95% niet-condenserend
NormenEuropese richtlijnen: LV 2014/35/EU laagspanning; EMC 2014/30/EU elektromagnetische compatibiliteit -- Richtlijn en normen: Veiligheid IEC EN 62040-1; EMC IEC EN 62040-2; RoHS-conform -- Classificatie in overeenstemming met IEC 62040-3 VFI - SS - 111

GEGEVENS

Gewicht inclusief PM's om nominaal vermogen te bereiken2225kg
Afmetingen (h b d)2000 x 3000 x 1025 mm
Ingangsfasen3
Uitgangsfasen3

Download technische specificatie als PDF

M2S 1250 CT0

ALGEMENE SPECIFICATIES

Type batterijkastM2S 1250 CT0 voedingskast
Vermogensmodule (PM) nominaal vermogen67 kW
Oplossing nominaal vermogen1250 kW
Uitgangsvermogensfactor [pf]1
Parallel (tot)4
Beschrijving kastindelingMaximaal 20 x MP2 67 PM BLAUW of 20 x MP2 67 PM. Eenheid met ingebouwde terugvoedingsbeveiliging, in- en uitgangsschakelaar, enkele ingang.

INGANG

Nominaal vermogen1250000 VA
Spanning380 / 400 / 415 V driefasig + N
Frequentietolerantie40 - 72 Hz
Vermogensfactor0.99

BYPASS

Nominale spanning380 / 400 / 415 V driefasig + N
SpanningstolerantieVan 180 V (instelbaar 180-200) tot 264 V (instelbaar 250 – 264) verwijzend naar neutraal (Ph-N)
Nominale frequentie50 of 60 Hz (selecteerbaar)
Frequentietolerantie± 5% (selecteerbaar)
Aantal fasen3 + N

UITGANG EN OMVORMERUITGANG

Nominaal vermogen1250000 VA
Actief vermogen1250000 W
Aantal fasen3 + N
Uitgangsspanning380 / 400 / 415 V driefasig + N
GolfvormSinusgolf
Dynamische stabiliteitEN62040-3 klasse prestatie 1 niet-lineaire belasting
Frequentie50 of 60 Hz
Overbelasting125% gedurende 10 min.; 150% gedurende 1 minuut.

ACCU'S

TypeVRLA AVA / GEL; NiCd; Li-ion; Supercaps
Type opladenEén niveau, Twee niveaus, Cyclisch opladen (selecteerbaar)

OMGEVING

KleurRAL 9005
Communicatie10” grafisch aanraakscherm – LED-balk UPS-status – 3 slots voor communicatie-interface, 10 ingangs- en 8 uitgangssignalen
BeschermingsgraadIP20 vingerbestendig (met kastdeuren open of dicht)
AC/AC-efficiëntieTot 98,1% met MP2 67 PM BLAUW (ON LINE-modus)
Bedrijfstemperatuur0 °C - +40 °C
Relatieve vochtigheid5-95% niet-condenserend
NormenEuropese richtlijnen: LV 2014/35/EU laagspanning; EMC 2014/30/EU elektromagnetische compatibiliteit -- Richtlijn en normen: Veiligheid IEC EN 62040-1; EMC IEC EN 62040-2; RoHS-conform -- Classificatie in overeenstemming met IEC 62040-3 VFI - SS - 111

GEGEVENS

Gewicht inclusief PM's om nominaal vermogen te bereiken2147 kg
Afmetingen (h b d)2000 x 2400 x 1025 mm
Ingangsfasen3
Uitgangsfasen3

Download technische specificatie als PDF

M2S 1250 CT2

ALGEMENE SPECIFICATIES

Type batterijkastM2S 1250 CT2 voedingskast
Vermogensmodule (PM) nominaal vermogen67 kW
Oplossing nominaal vermogen1250 kW
Uitgangsvermogensfactor [pf]1
Parallel (tot)4
Beschrijving kastindelingMaximaal 20 x MP2 67 PM BLAUW of 20 x MP2 67 PM. Eenheid met ingebouwde terugvoedingsbeveiliging, in- en uitgangsschakelaar, enkele ingang.

INGANG

Nominaal vermogen1250000 VA
Spanning380 / 400 / 415 V driefasig + N
Frequentietolerantie40 - 72 Hz
Vermogensfactor0.99

BYPASS

Nominale spanning380 / 400 / 415 V driefasig + N
SpanningstolerantieVan 180 V (instelbaar 180-200) tot 264 V (instelbaar 250 – 264) verwijzend naar neutraal (Ph-N)
Nominale frequentie50 of 60 Hz (selecteerbaar)
Frequentietolerantie± 5% (selecteerbaar)
Aantal fasen3 + N

UITGANG EN OMVORMERUITGANG

Nominaal vermogen1250000 VA
Actief vermogen1250000 W
Aantal fasen3 + N
Uitgangsspanning380 / 400 / 415 V driefasig + N
GolfvormSinusgolf
Dynamische stabiliteitEN62040-3 klasse prestatie 1 niet-lineaire belasting
Frequentie50 of 60 Hz
Overbelasting125% gedurende 10 min.; 150% gedurende 1 minuut.

ACCU'S

TypeVRLA AVA / GEL; NiCd; Li-ion; Supercaps
Type opladenEén niveau, Twee niveaus, Cyclisch opladen (selecteerbaar)

OMGEVING

KleurRAL 9005
Communicatie10” grafisch aanraakscherm – LED-balk UPS-status – 3 slots voor communicatie-interface, 10 ingangs- en 8 uitgangssignalen
BeschermingsgraadIP20 vingerbestendig (met kastdeuren open of dicht)
AC/AC-efficiëntieTot 98,1% met MP2 67 PM BLAUW (ON LINE-modus)
Bedrijfstemperatuur0 °C - +40 °C
Relatieve vochtigheid5-95% niet-condenserend
NormenEuropese richtlijnen: LV 2014/35/EU laagspanning; EMC 2014/30/EU elektromagnetische compatibiliteit -- Richtlijn en normen: Veiligheid IEC EN 62040-1; EMC IEC EN 62040-2; RoHS-conform -- Classificatie in overeenstemming met IEC 62040-3 VFI - SS - 111

GEGEVENS

Gewicht inclusief PM's om nominaal vermogen te bereiken2200kg
Afmetingen (h b d)2000 x 3000 x 1025 mm
Ingangsfasen3
Uitgangsfasen3

Download technische specificatie als PDF

M2S 1600 PC0

ALGEMENE SPECIFICATIES

Type batterijkastM2S 1600 PC0 voedingskast
Vermogensmodule (PM) nominaal vermogen67 kW
Oplossing nominaal vermogen1600 kW
Uitgangsvermogensfactor [pf]1
Parallel (tot)4
Beschrijving kastindelingMaximaal 30 x MP2 67 PM BLAUW of 30 x MP2 67 PM. Unit zonder schakelaars

INGANG

Nominaal vermogen1600000 VA
Spanning380 / 400 / 415 V driefasig + N
Frequentietolerantie40 - 72 Hz
Vermogensfactor0.99

BYPASS

Nominale spanning380 / 400 / 415 V driefasig + N
SpanningstolerantieVan 180 V (instelbaar 180-200) tot 264 V (instelbaar 250 – 264) verwijzend naar neutraal (Ph-N)
Nominale frequentie50 of 60 Hz (selecteerbaar)
Frequentietolerantie± 5% (selecteerbaar)
Aantal fasen3 + N

UITGANG EN OMVORMERUITGANG

Nominaal vermogen1600000 VA
Actief vermogen1600000 W
Aantal fasen3 + N
Uitgangsspanning380 / 400 / 415 V driefasig + N
GolfvormSinusgolf
Dynamische stabiliteitEN62040-3 klasse prestatie 1 niet-lineaire belasting
Frequentie50 of 60 Hz
Overbelasting125% gedurende 10 min.; 150% gedurende 1 minuut.

ACCU'S

TypeVRLA AVA / GEL; NiCd; Li-ion; Supercaps
Type opladenEén niveau, Twee niveaus, Cyclisch opladen (selecteerbaar)

OMGEVING

KleurRAL 9005
Communicatie10” grafisch aanraakscherm – LED-balk UPS-status – 3 slots voor communicatie-interface, 10 ingangs- en 8 uitgangssignalen
BeschermingsgraadIP20 vingerbestendig (met kastdeuren open of dicht)
AC/AC-efficiëntieTot 98,1% met MP2 67 PM BLAUW (ON LINE-modus)
Bedrijfstemperatuur0 °C - +40 °C
Relatieve vochtigheid5-95% niet-condenserend
NormenEuropese richtlijnen: LV 2014/35/EU laagspanning; EMC 2014/30/EU elektromagnetische compatibiliteit -- Richtlijn en normen: Veiligheid IEC EN 62040-1; EMC IEC EN 62040-2; RoHS-conform -- Classificatie in overeenstemming met IEC 62040-3 VFI - SS - 111

GEGEVENS

Gewicht inclusief PM's om nominaal vermogen te bereiken2634 kg
Afmetingen (h b d)2000 x 3000 x 1025 mm
Ingangsfasen3
Uitgangsfasen3

Download technische specificatie als PDF

M2S 1600 PCS

ALGEMENE SPECIFICATIES

Type batterijkastM2S 1600 stuks voedingskast
Vermogensmodule (PM) nominaal vermogen67 kW
Oplossing nominaal vermogen1600 kW
Uitgangsvermogensfactor [pf]1
Parallel (tot)4
Beschrijving kastindelingMaximaal 24 x MP2 67 PM BLAUW of 24 x MP2 67 PM. Unit met hoofdingang, bypass, handmatige bypass, uitgangsschakelaars, alleen dubbele ingang.

INGANG

Nominaal vermogen1600000 VA
Spanning380 / 400 / 415 V driefasig + N
Frequentietolerantie40 - 72 Hz
Vermogensfactor0.99

BYPASS

Nominale spanning380 / 400 / 415 V driefasig + N
SpanningstolerantieVan 180 V (instelbaar 180-200) tot 264 V (instelbaar 250 – 264) verwijzend naar neutraal (Ph-N)
Nominale frequentie50 of 60 Hz (selecteerbaar)
Frequentietolerantie± 5% (selecteerbaar)
Aantal fasen3 + N

UITGANG EN OMVORMERUITGANG

Nominaal vermogen1600000 VA
Actief vermogen1600000 W
Aantal fasen3 + N
Uitgangsspanning380 / 400 / 415 V driefasig + N
GolfvormSinusgolf
Dynamische stabiliteitEN62040-3 klasse prestatie 1 niet-lineaire belasting
Frequentie50 of 60 Hz
Overbelasting125% gedurende 10 min.; 150% gedurende 1 minuut.

ACCU'S

TypeVRLA AVA / GEL; NiCd; Li-ion; Supercaps
Type opladenEén niveau, Twee niveaus, Cyclisch opladen (selecteerbaar)

OMGEVING

KleurRAL 9005
Communicatie10” grafisch aanraakscherm – LED-balk UPS-status – 3 slots voor communicatie-interface, 10 ingangs- en 8 uitgangssignalen
BeschermingsgraadIP20 vingerbestendig (met kastdeuren open of dicht)
AC/AC-efficiëntieTot 98,1% met MP2 67 PM BLAUW (ON LINE-modus)
Bedrijfstemperatuur0 °C - +40 °C
Relatieve vochtigheid5-95% niet-condenserend
NormenEuropese richtlijnen: LV 2014/35/EU laagspanning; EMC 2014/30/EU elektromagnetische compatibiliteit -- Richtlijn en normen: Veiligheid IEC EN 62040-1; EMC IEC EN 62040-2; RoHS-conform -- Classificatie in overeenstemming met IEC 62040-3 VFI - SS - 111

GEGEVENS

Gewicht inclusief PM's om nominaal vermogen te bereiken2712 kg
Afmetingen (h b d)2000 x 3600 x 1025 mm
Ingangsfasen3
Uitgangsfasen3

Download technische specificatie als PDF

M2S 1600 CT0

ALGEMENE SPECIFICATIES

Type batterijkastM2S 1600 CT0 voedingskast
Vermogensmodule (PM) nominaal vermogen67 kW
Oplossing nominaal vermogen1600 kW
Uitgangsvermogensfactor [pf]1
Parallel (tot)4
Beschrijving kastindelingMaximaal 24 x MP2 67 PM BLAUW of 24 x MP2 67 PM. Unit met ingebouwde terugvoedingsbeveiliging, zonder schakelaar, enkele ingang.

INGANG

Nominaal vermogen1600000 VA
Spanning380 / 400 / 415 V driefasig + N
Frequentietolerantie40 - 72 Hz
Vermogensfactor0.99

BYPASS

Nominale spanning380 / 400 / 415 V driefasig + N
SpanningstolerantieVan 180 V (instelbaar 180-200) tot 264 V (instelbaar 250 – 264) verwijzend naar neutraal (Ph-N)
Nominale frequentie50 of 60 Hz (selecteerbaar)
Frequentietolerantie± 5% (selecteerbaar)
Aantal fasen3 + N

UITGANG EN OMVORMERUITGANG

Nominaal vermogen1600000 VA
Actief vermogen1600000 W
Aantal fasen3 + N
Uitgangsspanning380 / 400 / 415 V driefasig + N
GolfvormSinusgolf
Dynamische stabiliteitEN62040-3 klasse prestatie 1 niet-lineaire belasting
Frequentie50 of 60 Hz
Overbelasting125% gedurende 10 min.; 150% gedurende 1 minuut.

ACCU'S

TypeVRLA AVA / GEL; NiCd; Li-ion; Supercaps
Type opladenEén niveau, Twee niveaus, Cyclisch opladen (selecteerbaar)

OMGEVING

KleurRAL 9005
Communicatie10” grafisch aanraakscherm – LED-balk UPS-status – 3 slots voor communicatie-interface, 10 ingangs- en 8 uitgangssignalen
BeschermingsgraadIP20 vingerbestendig (met kastdeuren open of dicht)
AC/AC-efficiëntieTot 98,1% met MP2 67 PM BLAUW (ON LINE-modus)
Bedrijfstemperatuur0 °C - +40 °C
Relatieve vochtigheid5-95% niet-condenserend
NormenEuropese richtlijnen: LV 2014/35/EU laagspanning; EMC 2014/30/EU elektromagnetische compatibiliteit -- Richtlijn en normen: Veiligheid IEC EN 62040-1; EMC IEC EN 62040-2; RoHS-conform -- Classificatie in overeenstemming met IEC 62040-3 VFI - SS - 111

GEGEVENS

Gewicht inclusief PM's om nominaal vermogen te bereiken2634 kg
Afmetingen (h b d)2000 x 3000 x 1025 mm
Ingangsfasen3
Uitgangsfasen3

Download technische specificatie als PDF

M2S 1600 CT2

ALGEMENE SPECIFICATIES

Type batterijkastM2S 1600 CT2 voedingskast
Vermogensmodule (PM) nominaal vermogen67 kW
Oplossing nominaal vermogen1600 kW
Uitgangsvermogensfactor [pf]1
Parallel (tot)4
Beschrijving kastindelingMaximaal 30 x MP2 67 PM BLAUW of 30 x MP2 67 PM. Eenheid met ingebouwde terugvoedingsbeveiliging, in- en uitgangsschakelaar, enkele ingang.

INGANG

Nominaal vermogen1600000 VA
Spanning380 / 400 / 415 V driefasig + N
Frequentietolerantie40 - 72 Hz
Vermogensfactor0.99

BYPASS

Nominale spanning380 / 400 / 415 V driefasig + N
SpanningstolerantieVan 180 V (instelbaar 180-200) tot 264 V (instelbaar 250 – 264) verwijzend naar neutraal (Ph-N)
Nominale frequentie50 of 60 Hz (selecteerbaar)
Frequentietolerantie± 5% (selecteerbaar)
Aantal fasen3 + N

UITGANG EN OMVORMERUITGANG

Nominaal vermogen1600000 VA
Actief vermogen1600000 W
Aantal fasen3 + N
Uitgangsspanning380 / 400 / 415 V driefasig + N
GolfvormSinusgolf
Dynamische stabiliteitEN62040-3 klasse prestatie 1 niet-lineaire belasting
Frequentie50 of 60 Hz
Overbelasting125% gedurende 10 min.; 150% gedurende 1 minuut.

ACCU'S

TypeVRLA AVA / GEL; NiCd; Li-ion; Supercaps
Type opladenEén niveau, Twee niveaus, Cyclisch opladen (selecteerbaar)

OMGEVING

KleurRAL 9005
Communicatie10” grafisch aanraakscherm – LED-balk UPS-status – 3 slots voor communicatie-interface, 10 ingangs- en 8 uitgangssignalen
BeschermingsgraadIP20 vingerbestendig (met kastdeuren open of dicht)
AC/AC-efficiëntieTot 98,1% met MP2 67 PM BLAUW (ON LINE-modus)
Bedrijfstemperatuur0 °C - +40 °C
Relatieve vochtigheid5-95% niet-condenserend
NormenEuropese richtlijnen: LV 2014/35/EU laagspanning; EMC 2014/30/EU elektromagnetische compatibiliteit -- Richtlijn en normen: Veiligheid IEC EN 62040-1; EMC IEC EN 62040-2; RoHS-conform -- Classificatie in overeenstemming met IEC 62040-3 VFI - SS - 111

GEGEVENS

Gewicht inclusief PM's om nominaal vermogen te bereiken2687 kg
Afmetingen (h b d)2000 x 3600 x 1025 mm
Ingangsfasen3
Uitgangsfasen3

Download technische specificatie als PDF

Downloads en documentatie

Bron: officiële publieke productgegevens van Riello UPS. Controleer de definitieve selectie altijd op belasting, autonomie, netaansluiting en actuele fabrikantdocumentatie. Bekijk de officiële fabrikantpagina.

Gerelateerde producten

ADIRA T 6-10 kVA

Compacte online dubbele-conversie tower-UPS voor kritieke toepassingen waar een zuivere sinus en frequentie-onafhankelijke uitgang nodig zijn.

Bekijk product

Service rond dit product

Installatie & inbedrijfstelling

Controle van aansluiting, bypass, batterijconfiguratie, parametrering en functionele beproeving.

Bekijk dienstverlening

Onderhoud & batterijvervanging

Preventieve inspectie, capaciteitsbeoordeling, batterijmeting en vervangingsplanning.

Service aanvragen

Storingsdienst & support

Technische ondersteuning op basis van type, alarmcode, belasting, bypassstatus en recente wijzigingen.

Supportinformatie

Offerte of technisch advies

Vermeld belasting, netaansluiting, gewenste autonomie en eventuele redundantie-eisen.

Inhoud technisch gecontroleerd. Laatst bijgewerkt op .