KeyPower - The Key in Power Solutions
Riello UPS

Multi Power2

Productfamilie: UPS · Categorie: Online UPS

Multi Power2 (MP2 en M2X) is de evolutie van onze modulaire UPS, die tot doel heeft een hogere vermogensdichtheid en eenvoudiger integratie te bieden aan zowel bestaande als nieuwe...

Riello UPS Multi Power2
TechnologieOnline UPS
TechnologieklasseOnline dubbele conversie UPS
Fase3:3
Vermogen120 - 600 kVA
ProductdomeinUPS

Multi Power2 (MP2 en M2X) is de evolutie van onze modulaire UPS, die tot doel heeft een hogere vermogensdichtheid en eenvoudiger integratie te bieden aan zowel bestaande als nieuwe…

Belangrijkste kenmerken

  • Ultrahoog rendement
  • Ultieme beschikbaarheid
  • Risicovrije schaalbaarheid
  • Slimme modulaire architectuur (SMA)
  • Echt duurzaam

Waarom kiezen voor dit systeem?

Deze Riello UPS-serie is bedoeld voor toepassingen waarin continuïteit, beheersbaarheid en een technisch onderbouwde configuratie centraal staan. Key Power BV toetst vóór levering de belasting, faseconfiguratie, autonomie, uitbreidbaarheid, bypass en communicatie-eisen. Solar- en opslagsystemen worden aanvullend getoetst op netkoppeling, batterijcompatibiliteit en bedrijfsmodus.

Modellen en technische specificaties

Selecteer een model voor alle officiële elektrische, mechanische en omgevingsgegevens.

M2X 120 PCS

ALGEMENE SPECIFICATIES

Type batterijkastM2X 120 PCS
Vermogensmodule (PM) nominaal vermogen15/30 kW
Oplossing nominaal vermogen120 kW
Uitgangsvermogensfactor [pf]1
Parallel (tot)6
Slot voor PM5
Kastindeling4+1 M2X 30 PM BLAUW of 5x M2X 15 PM / PM BLAUW
-schakelaarHandmatige bypass, DC-schakelaar (interne batterijen)

INGANG

Spanning380 / 400 / 415 V driefasig + N (4 draden)
Spanningstolerantie240-480 (voorwaarde is van toepassing)
Frequentie50-60 Hz
Frequentietolerantie40 - 72 Hz
Vermogensfactor0.99
Totale harmonische vervorming (THDi)<3%

BYPASS

Nominale spanning380 / 400 / 415 V driefasig + N (4 draden)
SpanningstolerantieVan 180 V (instelbaar 180-200 V) tot 264 V (instelbaar 250-264 V)
Nominale frequentie50 of 60 Hz
Frequentietolerantie± 5% (instelbaar van 0,25 tot 10%)
Aantal fasen3 + N

UITGANG EN OMVORMERUITGANG

Nominaal vermogen120000 VA
Actief vermogen120000 W
Nominale spanning380 / 400 / 415 V driefasig + N (4 draden)
Dynamische stabiliteitEN62040-3 klasse prestatie 1
Frequentie50 of 60 Hz

ACCU'S

TypeVRLA; NiCd; Li-ion; Supercaps
Type opladenEén niveau, Twee niveaus, Cyclisch opladen (selecteerbaar)

EXTERNE MODULAIRE ACCU'S

Type batterijkastModulair (MPW 170 BTC)
Batterij-eenheden (BU)10x 9 Ah monoblokken
-indelingtot 9x 4x BU (9 batterijstrings)
Afmetingen (h b d)2000 x 600 x 1050 mm
Gewicht (zonder PM / BU)280 kg

INTERNE MODULAIRE ACCU'S

Batterij-eenheden (BU)N.A.
Beschrijving kastindelingN.A.
BewakingN.A.

CONVENTIONELE ACCU'S

Type batterijkastConventioneel (BTC 2000 480V AB V9 3T)
IndelingBatterijkast / Vrijstaande plank
Beschrijving kastindeling1x 20+20 VRLA-monoblokken
Afmetingen (h b d)2000 x 860 x 800 mm
Gewicht (zonder PM / BU)240 kg

OMGEVING

KleurRAL 9005
Communicatie10” grafisch aanraakscherm – LED-balk UPS-status – 3 slots voor communicatie-interface, 10 ingangs- en 8 uitgangssignalen
BeschermingsgraadIP20 vingerbestendig (met kastdeuren open of dicht)
AC/AC-efficiëntieTot 98,2% (PM 30 BLUE ON LINE-modus)
Ruis (op 1 m)<60 dB (voorwaarde is van toepassing)
Bedrijfstemperatuur0 °C - +40 °C
Relatieve vochtigheid5-95% niet-condenserend
NormenEuropese richtlijnen: LV 2014/35/EU laagspanning; EMC 2014/30/EU elektromagnetische compatibiliteit -- Richtlijn en normen: Veiligheid IEC EN 62040-1; EMC IEC EN 62040-2; RoHS-conform -- Classificatie in overeenstemming met IEC 62040-3 VFI - SS - 111

GEGEVENS

Gewicht301 (bevolkt met 4+1 M2X 30 PM BLAUW) kg
Afmetingen (h b d)1590 x 600 x 940 mm

Download technische specificatie als PDF

M2X 120 CBC 6

ALGEMENE SPECIFICATIES

Type batterijkastM2X 120 CBC 6
Vermogensmodule (PM) nominaal vermogen15 / 30 kW
Oplossing nominaal vermogen120 kW
Uitgangsvermogensfactor [pf]1
Parallel (tot)6
Slot voor PM5
Kastindeling4+1 M2X 30 PM BLAUW of 5x M2X 15 PM / PM BLAUW
-schakelaarIngang, Bypassingang, Handmatige bypass, Uitgang

INGANG

Spanning380 / 400 / 415 V driefasig + N (4 draden)
Spanningstolerantie240-480 (voorwaarde is van toepassing)
Frequentie50-60 Hz
Frequentietolerantie40 - 72 Hz
Vermogensfactor0.99
Totale harmonische vervorming (THDi)<3%

BYPASS

Nominale spanning380 / 400 / 415 V driefasig + N (4 draden)
SpanningstolerantieVan 180 V (instelbaar 180-200 V) tot 264 V (instelbaar 250-264 V)
Nominale frequentie50 of 60 Hz
Frequentietolerantie± 5% (instelbaar van 0,25 tot 10%)

UITGANG EN OMVORMERUITGANG

Nominaal vermogen120000 VA
Actief vermogen120000 W
Nominale spanning380 / 400 / 415 V driefasig + N (4 draden)
Dynamische stabiliteitEN62040-3 klasse prestatie 1
Frequentie50/60 Hz

ACCU'S

TypeVRLA; NiCd; Li-ion; Supercaps
Type opladenEén niveau, Twee niveaus, Cyclisch opladen (selecteerbaar)

INTERNE MODULAIRE ACCU'S

Batterij-eenheden (BU)10x 9 Ah monoblokken
Beschrijving kastindelingtot 6x 4x BU (6 batterijstrings)
BewakingConstante meting van BU-spanning en -stroom; monitoring van de batterijstatus via het Muti Power2 LCD-display

EXTERNE MODULAIRE ACCU'S

Type batterijkastModulair (MPW 170 BTC)
Batterij-eenheden (BU)10x 9 Ah monoblokken
-indelingtot 9x 4x BU (9 batterijstrings)
Afmetingen (h b d)2000 x 600 x 1050 mm
Gewicht (zonder PM / BU)280 kg

CONVENTIONELE ACCU'S

Type batterijkastConventioneel (BTC 2000 480V AB V9 3T)
IndelingBatterijkast / Vrijstaande plank
Beschrijving kastindeling1x 20+20 VRLA-monoblokken
Afmetingen (h b d)2000 x 860 x 800 mm
Gewicht (zonder PM / BU)240 kg

OMGEVING

KleurRAL 9005
Communicatie10” grafisch aanraakscherm – LED-balk UPS-status – 3 slots voor communicatie-interface, 10 ingangs- en 8 uitgangssignalen
BeschermingsgraadIP20 vingerbestendig (met kastdeuren open of dicht)
AC/AC-efficiëntietot 98,2% (PM 30 BLUE ON LINE-modus)
Ruis (op 1 m)<60 dB (voorwaarde is van toepassing)
Bedrijfstemperatuur0 °C - +40 °C
Relatieve vochtigheid5-95% niet-condenserend
NormenEuropese richtlijnen: LV 2014/35/EU laagspanning; EMC 2014/30/EU elektromagnetische compatibiliteit -- Richtlijn en normen: Veiligheid IEC EN 62040-1; EMC IEC EN 62040-2; RoHS-conform -- Classificatie in overeenstemming met IEC 62040-3 VFI - SS - 111

GEGEVENS

Gewicht1148 (bevolkt met 4+1 M2X 30 PM BLUE en 24 BU) kg
Afmetingen (h b d)1995 x 600 x 985 mm

Download technische specificatie als PDF

MP2 300 PCM

ALGEMENE SPECIFICATIES

Type batterijkastMP2 300 PCM-voedingskast
Vermogensmodule (PM) nominaal vermogen67 kW
Oplossing nominaal vermogen300 kW
Uitgangsvermogensfactor [pf]1
Parallel (tot)4
Beschrijving kastindelingMaximaal 5 x MP2 67 PM BLAUW of 5 x MP2 67 PM. Unit met handmatige bypass-schakelaar.

INGANG

Nominaal vermogen300000 VA
Spanning380 / 400 / 415 V driefasig + N
Frequentietolerantie40 - 72 Hz
Vermogensfactor0.99

BYPASS

Nominale spanning380 / 400 / 415 V driefasig + N
SpanningstolerantieVan 180 V (instelbaar 180-200) tot 264 V (instelbaar 250 – 264) verwijzend naar neutraal (Ph-N)
Nominale frequentie50 of 60 Hz (selecteerbaar)
Frequentietolerantie± 5% (selecteerbaar)
Aantal fasen3 + N

UITGANG EN OMVORMERUITGANG

Nominaal vermogen300000 VA
Actief vermogen300000 W
Aantal fasen3 + N
Uitgangsspanning380 / 400 / 415 V driefasig + N
GolfvormSinusgolf
Dynamische stabiliteitEN62040-3 klasse prestatie 1 niet-lineaire belasting
Frequentie50 of 60 Hz
Overbelasting125% gedurende 10 min.; 150% gedurende 1 minuut.

ACCU'S

TypeVRLA AVA / GEL; NiCd; Li-ion; Supercaps
Type opladenEén niveau, Twee niveaus, Cyclisch opladen (selecteerbaar)

OMGEVING

KleurRAL 9005
Communicatie10” grafisch touchscreen – UPS-status ledbalk – 2 slots voor communicatie-interface, 5 ingangs-, 4 uitgangssignalen en ingebouwde NetMan 208
BeschermingsgraadIP20 vingerbestendig (met kastdeuren open of dicht)
AC/AC-efficiëntieTot 98,1% met MP2 67 PM BLAUW (ON LINE-modus)
Bedrijfstemperatuur0 °C - +40 °C
Relatieve vochtigheid5-95% niet-condenserend
NormenEuropese richtlijnen: LV 2014/35/EU laagspanning; EMC 2014/30/EU elektromagnetische compatibiliteit -- Richtlijn en normen: Veiligheid IEC EN 62040-1; EMC IEC EN 62040-2; RoHS-conform -- Classificatie in overeenstemming met IEC 62040-3 VFI - SS - 111

GEGEVENS

Gewicht inclusief PM's om nominaal vermogen te bereiken429 kg
Afmetingen (h b d)1995 x 600 x 940 mm
Ingangsfasen3
Uitgangsfasen3

Download technische specificatie als PDF

MP2 500 PCM

ALGEMENE SPECIFICATIES

Type batterijkastMP2 500 PCM-voedingskast
Vermogensmodule (PM) nominaal vermogen67 kW
Oplossing nominaal vermogen500 kW
Uitgangsvermogensfactor [pf]1
Parallel (tot)4
Beschrijving kastindelingMaximaal 8 x MP2 67 PM BLAUW of 8 x MP2 67 PM. Unit met handmatige bypass-schakelaar.

INGANG

Nominaal vermogen500000 VA
Spanning380 / 400 / 415 V driefasig + N
Frequentietolerantie40 - 72 Hz
Vermogensfactor0.99

BYPASS

Nominale spanning380 / 400 / 415 V driefasig + N
SpanningstolerantieVan 180 V (instelbaar 180-200) tot 264 V (instelbaar 250 – 264) verwijzend naar neutraal (Ph-N)
Nominale frequentie50 of 60 Hz (selecteerbaar)
Frequentietolerantie± 5% (selecteerbaar)
Aantal fasen3 + N

UITGANG EN OMVORMERUITGANG

Nominaal vermogen500000 VA
Actief vermogen500000 W
Aantal fasen3 + N
Uitgangsspanning380 / 400 / 415 V driefasig + N
GolfvormSinusgolf
Dynamische stabiliteitEN62040-3 klasse prestatie 1 niet-lineaire belasting
Frequentie50 of 60 Hz
Overbelasting125% gedurende 10 min.; 150% gedurende 1 minuut.

ACCU'S

TypeVRLA AVA / GEL; NiCd; Li-ion; Supercaps
Type opladenEén niveau, Twee niveaus, Cyclisch opladen (selecteerbaar)

OMGEVING

KleurRAL 9005
Communicatie10” grafisch aanraakscherm – LED-balk UPS-status – 3 slots voor communicatie-interface, 10 ingangs- en 8 uitgangssignalen
BeschermingsgraadIP20 vingerbestendig (met kastdeuren open of dicht)
AC/AC-efficiëntieTot 98,1% met MP2 67 PM BLAUW (ON LINE-modus)
Bedrijfstemperatuur0 °C - +40 °C
Relatieve vochtigheid5-95% niet-condenserend
NormenEuropese richtlijnen: LV 2014/35/EU laagspanning; EMC 2014/30/EU elektromagnetische compatibiliteit -- Richtlijn en normen: Veiligheid IEC EN 62040-1; EMC IEC EN 62040-2; RoHS-conform -- Classificatie in overeenstemming met IEC 62040-3 VFI - SS - 111

GEGEVENS

Gewicht inclusief PM's om nominaal vermogen te bereiken640 kg
Afmetingen (h b d)1997 x 600 x 870 mm
Ingangsfasen3
Uitgangsfasen3

Download technische specificatie als PDF

MP2 600 PC0

ALGEMENE SPECIFICATIES

Type batterijkastMP2 600 PC0 voedingskast
Vermogensmodule (PM) nominaal vermogen67 kW
Oplossing nominaal vermogen600 kW
Uitgangsvermogensfactor [pf]1
Parallel (tot)4
Beschrijving kastindelingMaximaal 9 x MP2 67 PM BLAUW of 9 x MP2 67 PM. Unit zonder schakelaars

INGANG

Nominaal vermogen600000 VA
Spanning380 / 400 / 415 V driefasig + N
Frequentietolerantie40 - 72 Hz
Vermogensfactor0.99

BYPASS

Nominale spanning380 / 400 / 415 V driefasig + N
SpanningstolerantieVan 180 V (instelbaar 180-200) tot 264 V (instelbaar 250 – 264) verwijzend naar neutraal (Ph-N)
Nominale frequentie50 of 60 Hz (selecteerbaar)
Frequentietolerantie± 5% (selecteerbaar)
Aantal fasen3 + N

UITGANG EN OMVORMERUITGANG

Nominaal vermogen600000 VA
Actief vermogen600000 W
Aantal fasen3 + N
Uitgangsspanning380 / 400 / 415 V driefasig + N
GolfvormSinusgolf
Dynamische stabiliteitEN62040-3 klasse prestatie 1 niet-lineaire belasting
Frequentie50 of 60 Hz
Overbelasting125% gedurende 10 min.; 150% gedurende 1 minuut.

ACCU'S

TypeVRLA AVA / GEL; NiCd; Li-ion; Supercaps
Type opladenEén niveau, Twee niveaus, Cyclisch opladen (selecteerbaar)

OMGEVING

KleurRAL 9005
Communicatie10” grafisch aanraakscherm – LED-balk UPS-status – 3 slots voor communicatie-interface, 10 ingangs- en 8 uitgangssignalen
BeschermingsgraadIP20 vingerbestendig (met kastdeuren open of dicht)
AC/AC-efficiëntieTot 98,1% met MP2 67 PM BLAUW (ON LINE-modus)
Bedrijfstemperatuur0 °C - +40 °C
Relatieve vochtigheid5-95% niet-condenserend
NormenEuropese richtlijnen: LV 2014/35/EU laagspanning; EMC 2014/30/EU elektromagnetische compatibiliteit -- Richtlijn en normen: Veiligheid IEC EN 62040-1; EMC IEC EN 62040-2; RoHS-conform -- Classificatie in overeenstemming met IEC 62040-3 VFI - SS - 111

GEGEVENS

Gewicht inclusief PM's om nominaal vermogen te bereiken680 kg
Afmetingen (h b d)1997 x 600 x 870 mm
Ingangsfasen3
Uitgangsfasen3

Download technische specificatie als PDF

MP2 600 PC0 VE

ALGEMENE SPECIFICATIES

Type batterijkastMP2 600 PC0 VE voedingskast
Vermogensmodule (PM) nominaal vermogen67 kW
Oplossing nominaal vermogen600 kW
Uitgangsvermogensfactor [pf]1
Parallel (tot)4
Beschrijving kastindelingMaximaal 9 x MP2 67 PM BLAUW. Unit zonder schakelaars en met bovenventilatie.

INGANG

Nominaal vermogen600000 VA
Spanning380 / 400 / 415 V driefasig + N
Frequentietolerantie40 - 72 Hz
Vermogensfactor0.99

BYPASS

Nominale spanning380 / 400 / 415 V driefasig + N
SpanningstolerantieVan 180 V (instelbaar 180-200) tot 264 V (instelbaar 250 – 264) verwijzend naar neutraal (Ph-N)
Nominale frequentie50 of 60 Hz (selecteerbaar)
Frequentietolerantie± 5% (selecteerbaar)
Aantal fasen3 + N

UITGANG EN OMVORMERUITGANG

Nominaal vermogen600000 VA
Actief vermogen600000 W
Aantal fasen3 + N
Uitgangsspanning380 / 400 / 415 V driefasig + N
GolfvormSinusgolf
Dynamische stabiliteitEN62040-3 klasse prestatie 1 niet-lineaire belasting
Frequentie50 of 60 Hz
Overbelasting125% gedurende 10 min.; 150% gedurende 1 minuut.

ACCU'S

TypeVRLA AVA / GEL; NiCd; Li-ion; Supercaps
Type opladenEén niveau, Twee niveaus, Cyclisch opladen (selecteerbaar)

OMGEVING

KleurRAL 9005
Communicatie10” grafisch aanraakscherm – LED-balk UPS-status – 3 slots voor communicatie-interface, 10 ingangs- en 8 uitgangssignalen
BeschermingsgraadIP20 vingerbestendig (met kastdeuren open of dicht)
AC/AC-efficiëntieTot 98% met MP2 67 PM BLAUW (ON LINE-modus)
Bedrijfstemperatuur0 °C - +40 °C
Relatieve vochtigheid5-95% niet-condenserend
NormenEuropese richtlijnen: LV 2014/35/EU laagspanning; EMC 2014/30/EU elektromagnetische compatibiliteit -- Richtlijn en normen: Veiligheid IEC EN 62040-1; EMC IEC EN 62040-2; RoHS-conform -- Classificatie in overeenstemming met IEC 62040-3 VFI - SS - 111

GEGEVENS

Gewicht inclusief PM's om nominaal vermogen te bereiken800 kg
Afmetingen (h b d)1997 x 1000 x 990 mm
Ingangsfasen3
Uitgangsfasen3

Download technische specificatie als PDF

MP2 600 PCS VE

ALGEMENE SPECIFICATIES

Type batterijkastMP2 600 STUKS VE-voedingskast
Vermogensmodule (PM) nominaal vermogen67 kW
Oplossing nominaal vermogen600 kW
Uitgangsvermogensfactor [pf]1
Parallel (tot)4
Beschrijving kastindelingMaximaal 9 x MP2 67 PM BLAUW. Unit met hoofdingang, bypass, handmatige bypass, uitgangsschakelaars en bovenventilatie

INGANG

Nominaal vermogen600000 VA
Spanning380 / 400 / 415 V driefasig + N
Frequentietolerantie40 - 72 Hz
Vermogensfactor0.99

BYPASS

Nominale spanning380 / 400 / 415 V driefasig + N
SpanningstolerantieVan 180 V (instelbaar 180-200) tot 264 V (instelbaar 250 – 264) verwijzend naar neutraal (Ph-N)
Nominale frequentie50 of 60 Hz (selecteerbaar)
Frequentietolerantie± 5% (selecteerbaar)
Aantal fasen3 + N

UITGANG EN OMVORMERUITGANG

Nominaal vermogen600000 VA
Actief vermogen600000 W
Aantal fasen3 + N
Uitgangsspanning380 / 400 / 415 V driefasig + N
GolfvormSinusgolf
Dynamische stabiliteitEN62040-3 klasse prestatie 1 niet-lineaire belasting
Frequentie50 of 60 Hz
Overbelasting125% gedurende 10 min.; 150% gedurende 1 minuut.

ACCU'S

TypeVRLA AVA / GEL; NiCd; Li-ion; Supercaps
Type opladenEén niveau, Twee niveaus, Cyclisch opladen (selecteerbaar)

OMGEVING

KleurRAL 9005
Communicatie10” grafisch aanraakscherm – LED-balk UPS-status – 3 slots voor communicatie-interface, 10 ingangs- en 8 uitgangssignalen
BeschermingsgraadIP20 vingerbestendig (met kastdeuren open of dicht)
AC/AC-efficiëntieTot 98,1% met MP2 67 PM BLAUW (ON LINE-modus)
Bedrijfstemperatuur0 °C - +40 °C
Relatieve vochtigheid5-95% niet-condenserend
NormenEuropese richtlijnen: LV 2014/35/EU laagspanning; EMC 2014/30/EU elektromagnetische compatibiliteit -- Richtlijn en normen: Veiligheid IEC EN 62040-1; EMC IEC EN 62040-2; RoHS-conform -- Classificatie in overeenstemming met IEC 62040-3 VFI - SS - 111

GEGEVENS

Gewicht inclusief PM's om nominaal vermogen te bereiken930kg
Afmetingen (h b d)1997 x 1200 x 990 mm
Ingangsfasen3
Uitgangsfasen3

Download technische specificatie als PDF

Downloads en documentatie

Bron: officiële publieke productgegevens van Riello UPS. Controleer de definitieve selectie altijd op belasting, autonomie, netaansluiting en actuele fabrikantdocumentatie. Bekijk de officiële fabrikantpagina.

Gerelateerde producten

ADIRA T 6-10 kVA

Compacte online dubbele-conversie tower-UPS voor kritieke toepassingen waar een zuivere sinus en frequentie-onafhankelijke uitgang nodig zijn.

Bekijk product

Service rond dit product

Installatie & inbedrijfstelling

Controle van aansluiting, bypass, batterijconfiguratie, parametrering en functionele beproeving.

Bekijk dienstverlening

Onderhoud & batterijvervanging

Preventieve inspectie, capaciteitsbeoordeling, batterijmeting en vervangingsplanning.

Service aanvragen

Storingsdienst & support

Technische ondersteuning op basis van type, alarmcode, belasting, bypassstatus en recente wijzigingen.

Supportinformatie

Offerte of technisch advies

Vermeld belasting, netaansluiting, gewenste autonomie en eventuele redundantie-eisen.

Inhoud technisch gecontroleerd. Laatst bijgewerkt op .