KeyPower - The Key in Power Solutions
Riello UPS

Sentinel Pro2

Productfamilie: UPS · Categorie: Online UPS

De Sentinel Pro2 is een UPS met een modern ontwerp en verbeterde prestaties, ontwikkeld door het Riello UPS Research & Development-team. Het maakt gebruik van ON LINE dubbele...

Riello UPS Sentinel Pro2
TechnologieOnline UPS
TechnologieklasseOnline dubbele conversie UPS
Fase1:1
Vermogen700 - 3000 VA
ProductdomeinUPS

De Sentinel Pro2 is een UPS met een modern ontwerp en verbeterde prestaties, ontwikkeld door het Riello UPS Research & Development-team. Het maakt gebruik van ON LINE dubbele…

Belangrijkste kenmerken

  • Vermogensfactor 1
  • Operationele flexibiliteit
  • Noodfunctie
  • Batterij-optimalisatie
  • Runtime-uitbreidbaarheid
  • Laag geluidsniveau
  • Configureerbaar via pc

Waarom kiezen voor dit systeem?

Deze Riello UPS-serie is bedoeld voor toepassingen waarin continuïteit, beheersbaarheid en een technisch onderbouwde configuratie centraal staan. Key Power BV toetst vóór levering de belasting, faseconfiguratie, autonomie, uitbreidbaarheid, bypass en communicatie-eisen. Solar- en opslagsystemen worden aanvullend getoetst op netkoppeling, batterijcompatibiliteit en bedrijfsmodus.

Modellen en technische specificaties

Selecteer een model voor alle officiële elektrische, mechanische en omgevingsgegevens.

SP2 700 A3

INGANG

Nominaal vermogen700 VA
Spanning220 / 230 / 240
Spanningstolerantie230 V ±20%
Frequentie50/60 Hz
Frequentietolerantie50 Hz ±20% / 60 Hz ±20%
Vermogensfactor1
Stroomvervorming≤5.2%

BYPASS

Spanningstolerantie180 / 264 V
FrequentietolerantieConfigureerbaar: 3% ÷ 10%

UITGANG EN OMVORMERUITGANG

Nominaal vermogen700 VA
Actief vermogen700 W
Aantal fasen1
Crestfactor (Ipeak/Irms)3:1
GolfvormSinusvormig
FrequentieSelecteerbaar: 50 of 60 of zelflerend
Spanningsvervorming bij niet-lineaire belasting<4%
Spanningsvervorming bij lineaire belasting<2%

OVERBELASTINGSDUREN

Belasting = 150%1 sec
Belasting = 125%4 sec

ACCU'S

TypeVRLA AGM onderhoudsvrij op loodbasis
Typische oplaadtijd2-4 uur

OMGEVING

KleurRAL 9005
CommunicatieUSB / RJ45 met droge contacten / Sleuf voor communicatie-interface
Naleving van de veiligheidsvoorschriftenIEC EN 62040-1
EMC-conformiteitEMC 2014/30/EU elektromagnetische compatibiliteit; EMC IEC EN 62040-2
Accessoires meegeleverdStroomkabel, IEC-IEC kabel, USB-kabel, veiligheidshandleiding, snelstartgids
MarkeringenCE, GS/NEMKO, UL
Lijninteractieve/Smart Active-efficiëntie98%
Ruis (op 1 m)<40 [dBA] (ECO-modus)
Bedrijfstemperatuur0 °C - +40 °C
Relatieve vochtigheid5-95% niet-condenserend
NormenEuropese richtlijnen: L V 2014/35/EU laagspanning; Richtlijn en normen: RoHS-conform -- Classificatie in overeenstemming met IEC 62040-3 VFI - SS - 111; UL 1778:2014 en CSA C22.2 nr. 107.3-14

GEGEVENS

Gewicht10,2 kg
Afmetingen (h b d)235 x 158 x 422 mm

Download technische specificatie als PDF

SP2 1000 A3

INGANG

Nominaal vermogen1000 VA
Spanning220 / 230 / 240
Spanningstolerantie230 V ±20%
Frequentie50/60 Hz
Frequentietolerantie50 Hz ±20% / 60 Hz ±20%
Vermogensfactor1
Stroomvervorming≤5.2%

BYPASS

Spanningstolerantie180 / 264 V
FrequentietolerantieConfigureerbaar: 3% ÷ 10%

UITGANG EN OMVORMERUITGANG

Nominaal vermogen1000 VA
Actief vermogen1000 W
Aantal fasen1
Crestfactor (Ipeak/Irms)3:1
GolfvormSinusvormig
FrequentieSelecteerbaar: 50 of 60 of zelflerend
Spanningsvervorming bij niet-lineaire belasting<4%
Spanningsvervorming bij lineaire belasting<2%

OVERBELASTINGSDUREN

Belasting = 150%1 sec
Belasting = 125%4 sec

ACCU'S

TypeVRLA AGM onderhoudsvrij op loodbasis
Typische oplaadtijd2-4 uur

OMGEVING

KleurRAL 9005
CommunicatieUSB / RJ45 met droge contacten / Sleuf voor communicatie-interface
Naleving van de veiligheidsvoorschriftenIEC EN 62040-1
EMC-conformiteitEMC 2014/30/EU elektromagnetische compatibiliteit; EMC IEC EN 62040-2
Accessoires meegeleverdStroomkabel, IEC-IEC kabel, USB-kabel, veiligheidshandleiding, snelstartgids
MarkeringenCE, GS/NEMKO, UL
Lijninteractieve/Smart Active-efficiëntie98%
Ruis (op 1 m)<40 [dBA] (ECO-modus)
Bedrijfstemperatuur0 °C - +40 °C
Relatieve vochtigheid5-95% niet-condenserend
NormenEuropese richtlijnen: L V 2014/35/EU laagspanning; Richtlijn en normen: RoHS-conform -- Classificatie in overeenstemming met IEC 62040-3 VFI - SS - 111; UL 1778:2014 en CSA C22.2 nr. 107.3-14

GEGEVENS

Gewicht12,5 kg
Afmetingen (h b d)235 x 158 x 422 mm

Download technische specificatie als PDF

SP2 1000 ER

INGANG

Nominaal vermogen1000 VA
Spanning220 / 230 / 240
Spanningstolerantie230 V ±20%
Frequentie50/60 Hz
Frequentietolerantie50 Hz ±20% / 60 Hz ±20%
Vermogensfactor1
Stroomvervorming≤5.2%

BYPASS

Spanningstolerantie180 / 264 V
FrequentietolerantieConfigureerbaar: 3% ÷ 10%

UITGANG EN OMVORMERUITGANG

Nominaal vermogen1000 VA
Actief vermogen1000 W
Aantal fasen1
Crestfactor (Ipeak/Irms)3:1
GolfvormSinusvormig
FrequentieSelecteerbaar: 50 of 60 of zelflerend
Spanningsvervorming bij niet-lineaire belasting<4%
Spanningsvervorming bij lineaire belasting<2%

OVERBELASTINGSDUREN

Belasting = 150%1 sec
Belasting = 125%4 sec

ACCU'S

TypeN.A.
Maximale laadstroom6 A

OMGEVING

KleurRAL 9005
CommunicatieUSB / RJ45 met droge contacten / Sleuf voor communicatie-interface
Naleving van de veiligheidsvoorschriftenIEC EN 62040-1
EMC-conformiteitEMC 2014/30/EU elektromagnetische compatibiliteit; EMC IEC EN 62040-2
Accessoires meegeleverdStroomkabel, IEC-IEC kabel, USB-kabel, veiligheidshandleiding, snelstartgids
MarkeringenCE, GS/NEMKO, UL
Lijninteractieve/Smart Active-efficiëntie98%
Ruis (op 1 m)<40 [dBA] (ECO-modus)
Bedrijfstemperatuur0 °C - +40 °C
Relatieve vochtigheid5-95% niet-condenserend
NormenEuropese richtlijnen: L V 2014/35/EU laagspanning; Richtlijn en normen: RoHS-conform -- Classificatie in overeenstemming met IEC 62040-3 VFI - SS - 111; UL 1778:2014 en CSA C22.2 nr. 107.3-14

GEGEVENS

Gewicht7 kg
Afmetingen (h b d)235 x 158 x 422 mm

Download technische specificatie als PDF

SP2 1500 A5

INGANG

Nominaal vermogen1500 VA
Spanning220 / 230 / 240
Spanningstolerantie230 V ±20%
Frequentie50/60 Hz
Frequentietolerantie50 Hz ±20% / 60 Hz ±20%
Vermogensfactor1
Stroomvervorming≤5.2%

BYPASS

Spanningstolerantie180 / 264 V
FrequentietolerantieConfigureerbaar: 3% ÷ 10%

UITGANG EN OMVORMERUITGANG

Nominaal vermogen1500 VA
Actief vermogen1500 W
Aantal fasen1
Crestfactor (Ipeak/Irms)3:1
GolfvormSinusvormig
FrequentieSelecteerbaar: 50 of 60 of zelflerend
Spanningsvervorming bij niet-lineaire belasting<4%
Spanningsvervorming bij lineaire belasting<2%

OVERBELASTINGSDUREN

Belasting = 150%1 sec
Belasting = 125%4 sec

ACCU'S

TypeVRLA AGM onderhoudsvrij op loodbasis
Typische oplaadtijd2-4 uur

OMGEVING

KleurRAL 9005
CommunicatieUSB / RJ45 met droge contacten / Sleuf voor communicatie-interface
Naleving van de veiligheidsvoorschriftenIEC EN 62040-1
EMC-conformiteitEMC 2014/30/EU elektromagnetische compatibiliteit; EMC IEC EN 62040-2
Accessoires meegeleverdStroomkabel, IEC-IEC kabel, USB-kabel, veiligheidshandleiding, snelstartgids
MarkeringenCE, GS/NEMKO, UL
Lijninteractieve/Smart Active-efficiëntie98%
Ruis (op 1 m)<40 [dBA] (ECO-modus)
Bedrijfstemperatuur0 °C - +40 °C
Relatieve vochtigheid5-95% niet-condenserend
NormenEuropese richtlijnen: L V 2014/35/EU laagspanning; Richtlijn en normen: RoHS-conform -- Classificatie in overeenstemming met IEC 62040-3 VFI - SS - 111; UL 1778:2014 en CSA C22.2 nr. 107.3-14

GEGEVENS

Gewicht13,6 kg
Afmetingen (h b d)235 x 158 x 422 mm

Download technische specificatie als PDF

SP2 2200 A3

INGANG

Nominaal vermogen2200 VA
Spanning220 / 230 / 240
Spanningstolerantie230 V ±20%
Frequentie50/60 Hz
Frequentietolerantie50 Hz ±20% / 60 Hz ±20%
Vermogensfactor1
Stroomvervorming≤5.2%

BYPASS

Spanningstolerantie180 / 264 V
FrequentietolerantieConfigureerbaar: 3% ÷ 10%

UITGANG EN OMVORMERUITGANG

Nominaal vermogen2200 VA
Actief vermogen2200 W
Aantal fasen1
Crestfactor (Ipeak/Irms)3:1
GolfvormSinusvormig
FrequentieSelecteerbaar: 50 of 60 of zelflerend
Spanningsvervorming bij niet-lineaire belasting<4%
Spanningsvervorming bij lineaire belasting<2%

OVERBELASTINGSDUREN

Belasting = 150%1 sec
Belasting = 125%4 sec

ACCU'S

TypeVRLA AGM onderhoudsvrij op loodbasis
Typische oplaadtijd2-4 uur

OMGEVING

KleurRAL 9005
CommunicatieUSB / RJ45 met droge contacten / Sleuf voor communicatie-interface
Naleving van de veiligheidsvoorschriftenIEC EN 62040-1
EMC-conformiteitEMC 2014/30/EU elektromagnetische compatibiliteit; EMC IEC EN 62040-2
Accessoires meegeleverdStroomkabel, IEC-IEC kabel, USB-kabel, veiligheidshandleiding, snelstartgids
MarkeringenCE, GS/NEMKO, UL
Lijninteractieve/Smart Active-efficiëntie98%
Ruis (op 1 m)<40 [dBA] (ECO-modus)
Bedrijfstemperatuur0 °C - +40 °C
Relatieve vochtigheid5-95% niet-condenserend
NormenEuropese richtlijnen: L V 2014/35/EU laagspanning; Richtlijn en normen: RoHS-conform -- Classificatie in overeenstemming met IEC 62040-3 VFI - SS - 111; UL 1778:2014 en CSA C22.2 nr. 107.3-14

GEGEVENS

Gewicht23,3 kg
Afmetingen (h b d)333 x 190 x 446 mm

Download technische specificatie als PDF

SP2 2200 ER

INGANG

Nominaal vermogen2200 VA
Spanning220 / 230 / 240
Spanningstolerantie230 V ±20%
Frequentie50/60 Hz
Frequentietolerantie50 Hz ±20% / 60 Hz ±20%
Vermogensfactor1
Stroomvervorming≤5.2%

BYPASS

Spanningstolerantie180 / 264 V
FrequentietolerantieConfigureerbaar: 3% ÷ 10%

UITGANG EN OMVORMERUITGANG

Nominaal vermogen2200 VA
Actief vermogen2200 W
Aantal fasen1
Crestfactor (Ipeak/Irms)3:1
GolfvormSinusvormig
FrequentieSelecteerbaar: 50 of 60 of zelflerend
Spanningsvervorming bij niet-lineaire belasting<4%
Spanningsvervorming bij lineaire belasting<2%

OVERBELASTINGSDUREN

Belasting = 150%1 sec
Belasting = 125%4 sec

ACCU'S

TypeN.A.
Maximale laadstroom6 A

OMGEVING

KleurRAL 9005
CommunicatieUSB / RJ45 met droge contacten / Sleuf voor communicatie-interface
Naleving van de veiligheidsvoorschriftenIEC EN 62040-1
EMC-conformiteitEMC 2014/30/EU elektromagnetische compatibiliteit; EMC IEC EN 62040-2
Accessoires meegeleverdStroomkabel, IEC-IEC kabel, USB-kabel, veiligheidshandleiding, snelstartgids
MarkeringenCE, GS/NEMKO, UL
Lijninteractieve/Smart Active-efficiëntie98%
Ruis (op 1 m)< 40 dBA op 1 m (ECO-modus)
Bedrijfstemperatuur0 °C - +40 °C
Relatieve vochtigheid5-95% niet-condenserend
NormenEuropese richtlijnen: L V 2014/35/EU laagspanning; Richtlijn en normen: RoHS-conform -- Classificatie in overeenstemming met IEC 62040-3 VFI - SS - 111; UL 1778:2014 en CSA C22.2 nr. 107.3-14

GEGEVENS

Gewicht11 kg
Afmetingen (h b d)333 x 190 x 446 mm

Download technische specificatie als PDF

SP2 3000 A5

INGANG

Nominaal vermogen3000 VA
Spanning220 / 230 / 240
Spanningstolerantie230 V ±20%
Frequentie50/60 Hz
Frequentietolerantie50 Hz ±20% / 60 Hz ±20%
Vermogensfactor1
Stroomvervorming≤5.2%

BYPASS

Spanningstolerantie180 / 264 V
FrequentietolerantieConfigureerbaar: 3% ÷ 10%

UITGANG EN OMVORMERUITGANG

Nominaal vermogen3000 VA
Actief vermogen3000 W
Aantal fasen1
Crestfactor (Ipeak/Irms)3:1
GolfvormSinusvormig
FrequentieSelecteerbaar: 50 of 60 of zelflerend
Spanningsvervorming bij niet-lineaire belasting<4%
Spanningsvervorming bij lineaire belasting<2%

OVERBELASTINGSDUREN

Belasting = 150%1 sec
Belasting = 125%4 sec

ACCU'S

TypeVRLA AGM onderhoudsvrij op loodbasis
Typische oplaadtijd2-4 uur

OMGEVING

KleurRAL 9005
CommunicatieUSB / RJ45 met droge contacten / Sleuf voor communicatie-interface
Naleving van de veiligheidsvoorschriftenIEC EN 62040-1
EMC-conformiteitEMC 2014/30/EU elektromagnetische compatibiliteit; EMC IEC EN 62040-2
Accessoires meegeleverdStroomkabel, IEC-IEC kabel, USB-kabel, veiligheidshandleiding, snelstartgids
MarkeringenCE, GS/NEMKO, UL
Lijninteractieve/Smart Active-efficiëntie98%
Ruis (op 1 m)<40 [dBA] (ECO-modus)
Bedrijfstemperatuur0 °C - +40 °C
Relatieve vochtigheid5-95% niet-condenserend
NormenEuropese richtlijnen: L V 2014/35/EU laagspanning; Richtlijn en normen: RoHS-conform -- Classificatie in overeenstemming met IEC 62040-3 VFI - SS - 111; UL 1778:2014 en CSA C22.2 nr. 107.3-14

GEGEVENS

Gewicht26,3 kg
Afmetingen (h b d)333 x 190 x 446 mm

Download technische specificatie als PDF

SP2 3000 ER

INGANG

Nominaal vermogen3000 VA
Spanning220 / 230 / 240
Spanningstolerantie230 V ±20%
Frequentie50/60 Hz
Frequentietolerantie50 Hz ±20% / 60 Hz ±20%
Vermogensfactor1
Stroomvervorming≤5.2%

BYPASS

Spanningstolerantie180 / 264 V
FrequentietolerantieConfigureerbaar: 3% ÷ 10%

UITGANG EN OMVORMERUITGANG

Nominaal vermogen3000 VA
Actief vermogen3000 W
Aantal fasen1
Crestfactor (Ipeak/Irms)3:1
GolfvormSinusvormig
FrequentieSelecteerbaar: 50 of 60 of zelflerend
Spanningsvervorming bij niet-lineaire belasting<4%
Spanningsvervorming bij lineaire belasting<2%

OVERBELASTINGSDUREN

Belasting = 150%1 sec
Belasting = 125%4 sec

ACCU'S

TypeN.A.

OMGEVING

KleurRAL 9005
CommunicatieUSB / RJ45 met droge contacten / Sleuf voor communicatie-interface
Naleving van de veiligheidsvoorschriftenIEC EN 62040-1
EMC-conformiteitEMC 2014/30/EU elektromagnetische compatibiliteit; EMC IEC EN 62040-2
Accessoires meegeleverdStroomkabel, IEC-IEC kabel, USB-kabel, veiligheidshandleiding, snelstartgids
MarkeringenCE, GS/NEMKO, UL
Lijninteractieve/Smart Active-efficiëntie98%
Ruis (op 1 m)<40 [dBA] (ECO-modus)
Bedrijfstemperatuur0 °C - +40 °C
Relatieve vochtigheid5-95% niet-condenserend
NormenEuropese richtlijnen: L V 2014/35/EU laagspanning; Richtlijn en normen: RoHS-conform -- Classificatie in overeenstemming met IEC 62040-3 VFI - SS - 111; UL 1778:2014 en CSA C22.2 nr. 107.3-14

GEGEVENS

Gewicht11,1 kg
Afmetingen (h b d)333 x 190 x 446 mm

Download technische specificatie als PDF

Downloads en documentatie

Bron: officiële publieke productgegevens van Riello UPS. Controleer de definitieve selectie altijd op belasting, autonomie, netaansluiting en actuele fabrikantdocumentatie. Bekijk de officiële fabrikantpagina.

Gerelateerde producten

ADIRA T 6-10 kVA

Compacte online dubbele-conversie tower-UPS voor kritieke toepassingen waar een zuivere sinus en frequentie-onafhankelijke uitgang nodig zijn.

Bekijk product

Service rond dit product

Installatie & inbedrijfstelling

Controle van aansluiting, bypass, batterijconfiguratie, parametrering en functionele beproeving.

Bekijk dienstverlening

Onderhoud & batterijvervanging

Preventieve inspectie, capaciteitsbeoordeling, batterijmeting en vervangingsplanning.

Service aanvragen

Storingsdienst & support

Technische ondersteuning op basis van type, alarmcode, belasting, bypassstatus en recente wijzigingen.

Supportinformatie

Offerte of technisch advies

Vermeld belasting, netaansluiting, gewenste autonomie en eventuele redundantie-eisen.

Inhoud technisch gecontroleerd. Laatst bijgewerkt op .